Uludağ Kış Kampı

Bu turumuz için henüz planlanmış bir tarih yok!
TUR FİYATI: 95 TL
Kamp yapmanın keyfini kayak ile birleştirmek isteyenler için..

Uludağ kış kampımız,  kar ve kış’ın zorluklarını ve aynı zamanda keyfini yaşamak isteyen herkesin katılabileceği z bir turdur. Bu nedenle önce kış kampçılığı ile ilgili eğitim veriyoruz.

Uludağ  Bursa’nın 36 km  güneyinde yer alır. 1961 yılında milli park ilan edilmiş olup, ülkemizin en gözde kış sporları merkezidir. 2543 metre yüksekliği ile Batı Anadolu’nun en yüksek dağıdır. 

Turumuz Çadır konaklamalı bir turdur. Cumartesi sabah, gün doğmadan yola çıkıp, Pazar akşam  İstanbul’da oluyoruz.

PROGRAM 

1.GÜN:

Sabah saat 01:00 da İstanbul’dan ayrılıyoruz. Eskihisar’da Feribota biniyoruz. Uludağ’a vardığımızda  Telesiyej ile kamp yerine çıkacağız. Telesiyejden sonra kamp alanına kadar malzemelerimizi taşıyoruz. Çadırlarımızı kurup yerleştikten sonra, kış kampçılığı eğitimi var. Gün içersinde çevre gezileri yapacağız. Tabi ki rehberlerin direktifleri doğrultusunda.  

2.GÜN:

Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra kampımızı toplamaya başlıyoruz. Aşağıya inip çantalarımızı araca yerleştirdikten sonra serbest zaman başlıyor. İsteyenler kayak kiralayıp yarım günlük skipass alarak bolca kayabilir.  Saat 16:00 da araçta buluşup İstanbul’a hareket ediyoruz.

Turumuza rezarvasyon için;
  • İletişim sayfamızdan bize ulaşabilir,
  • Ya da aşağıdaki formu doldurarak bize ulaştırabilirsiniz.
Lütfen dikkat! internet üzerinden yapacağınız başvurularda rezarvasyonunuzun geçerliliği için sorumlularımızla birebir iletişim zorunludur.

Düzenlenen Turlarımız