Ayder Çocuk Şenliği

Bu turumuz için henüz planlanmış bir tarih yok!
TUR FİYATI: 1175 TL
Okullar tatile giriyor, ailece tatil yapma fırsatı. Çocuklarınızla birlikte oyun oynayın, yürüyüş yapın, eğlenin. Dolu dolu bir tatil sizi bekliyor.

Yarı yıl tatilinde anne, babalar ve çocukların birlikte eğlenceli zaman geçireceği organizasyonlara imza atmak istiyoruz. Karadeniz’in cennet köşesi Ayder’de, içerisinde kar oyunları ve çeşitli aktivitelerin olduğu 5 günlük bir tur programı hazırladık. Misafirlerimiz yaşlara göre kategorilere ayrılarak değişik oyunlar oynayabileceği gibi, ekip olarak yapılacak aktiviteler olacaktır. Müşterimiz değil ailece misafirimiz düşüncesiyle sizlere keyifli zaman geçirmeyi amaçlıyoruz...

23 Ocak 2012 Pazartesi          : Trabzon havaalanında buluşma ve Ayder ‘e hareket. Konaklama tesisimize yerleşme, tanışma ve yöresel müzik eşliğinde akşam yemeği. Bölgemiz ile ilgili slayt gösterileri ve sunumlar olacaktır.

24 Ocak 2012 Salı                    : Eşsiz Ayder manzarasında kahvaltı, hazırlıkların tamamlanmasından sonra çevrede yürüyüşler ve profesyonel rehberlerimiz eşliğinde karda iz açma ve yürüme tekniklerin öğretilmesi ve uygulatılması. Kış koşullarında çadır kurma ve çevresine kar duvarı örülmesi. Akşam tesis içerisinde çeşitli oyunlar ve yöresel fıkralar ile günü kapatacağız.

25 Ocak 2012 Çarşamba         : Bu günümüz kahvaltıdan sonra akşam yemeğine kadar kardan adamlar yapma ve çeşitli sürprizler ile geçecektir. Akşam yemeğinden sonra misafirlerimize horon öğretilecektir.

26 Ocak 2012 Perşembe         : Misafirlerimizin yaş durumuna göre gruplara ayrımı yapılıp iglo (kardan evler) ve kar mağaraları yapılacak olup, gün sonunda yorgunluğun atılabilmesi için kaplıca keyfi yapılacaktır. Akşam yemeğinden sonra misafirlerimizin duygu ve düşüncelerini alacağımız kısa bir bölümümüz olacaktır. Bölgesel videoların izletilmesi.

26 Ocak 2012 Perşembe         : Kahvaltımızı yaptıktan sonra toparlanıp yola çıkmadan önce yapılan iglo ve kar mağaralarında fotoğraf çekimleri tamamlanacak ve yola çıkılacaktır. Çamlıhemşin de kemer köprüler gezilecek ve misafirlerimizi uğurlayacağımız buluşma noktasına varıldıktan sonra programımızı sonlandıracağız.

Trabzon veya buluşma noktasından itibaren gidiş dönüş olarak klimalı Ford Transitlerle sağlanacaktır. Hava ve mevsim şartları düşünülerek her türlü güvenlik ve sağlık önlemleri alınacaktır.

Çift kişilik odalarda kalınabileceği gibi, farkını ödeyip tek kişilik odalarda da kalınması mümkündür. Ahşap banyo, wc oda içerisinde olan ısıtmalı ve 24 saat sıcak su mevcut olan pansiyonlarda 4 gece konaklama yapılacaktır. Programımız tam pansiyon konaklamadır.

Çocukların beslenmesine ve gelişmesi katkıda bulunacak yöresel doğal yiyecekler ve içeceklerin servis edileceği bir program olacaktır. Yöresel yemeklerin ve alabalığın servis edileceği öğle ve akşam yemeklerinde yöresel diğer tatları da bulma şansına sahip olacaksınız. Yöresel yiyeceklerin ağırlıkta olduğu kahvaltının tadı damağınızda kalacaktır.

Örnek Menü

Sabah Kahvaltısı:

Çay, Süt, Meyve suları, Ayder Balı, Yayla Tereyağı, Zeytin, Yayla Peyniri, Domates, Salatalık, Helva, Sahanda köy yumurtası, Reçel, Çikolata, Beyaz Peynir, Kaşar Peyniri

Öğle Yemeği:

Çorba, Salata, Ana yemek, Tatlı, Pilav, Mevsim meyveleri

Akşam yemeği

Çorba, Salata, Yöresel Yemekler, İrmik Helvası, Pilav, Mevsim meyveleri

Fiyatlarımıza KDV dahil değildir. 

Katılımcı Sayısı:

Turun gerçekleşebilmesi için Katılımcı sayısı en az 10 kişi olmalıdır.

Kış mevsimi olması itibari ile misafirlerimizin tüm hazırlıklarının bizimle irtibata geçerek yapmasını isteyeceğiz. 4 gece 5 gün olan tur programımıza katılacak anne, baba ve çocuklar ve velileri kesin kayıt sonrasında göndereceğimiz listeler doğrultusunda hazırlanması programımızın neşeli, eğlenceli geçmesindeki olmazsa olmazlarımızdandır.

Getirmenizi önereceğimiz malzemeler:

·         Kış koşullarına uygun giysiler (alt ve üst)

·         Ayakkabı (su geçirmez, kış koşullarına uygun, 2 adet)

·         Bere

.         Atkı

.         Termos

·         Eldiven

·         Atkı (Boyunluk)

·         Güneş gözlüğü

·         Güneş kremi

·         Fotoğraf makinesi

·         Kamera

·         Not defteri, kalem (anılarınız için)

·         Yedek giysileriniz ( kar oyunları oynanacağı düşünülerek sayı artırılmalı)

·         Sırt çantanız (20-40 lt. )

·         Cep telefonunuz (Göreceğiniz güzellikleri ve yaşayacağınız güzel anları sevdiklerinizle paylaşmak için )

Turumuza rezarvasyon için;
  • İletişim sayfamızdan bize ulaşabilir,
  • Ya da aşağıdaki formu doldurarak bize ulaştırabilirsiniz.
Lütfen dikkat! internet üzerinden yapacağınız başvurularda rezarvasyonunuzun geçerliliği için sorumlularımızla birebir iletişim zorunludur.

Düzenlenen Turlarımız