Yedigöller

Bu turumuz için henüz planlanmış bir tarih yok!
TUR FİYATI: 210 TL
Dört mevsim yeşilin her tonunu görebileceğiniz doğa harikası bir bölgedir Yedigöller. Milli parkın içinde bulunan yedi adet göl büyük bir deprem sonrasında meydana gelen heyelan ile oluşmuş. Fotoğraf çekmek için ideal bir bölge....

Dört mevsim yeşilin her tonunu görebileceğiniz doğa harikası bir bölgedir Yedigöller. Milli parkın içinde bulunan yedi adet göl büyük bir deprem sonrasında meydana gelen heyelan ile oluşmuş.Özellikle fotoğraf çekmek isteyenler; eşi bulunmaz manzaraları fotoğraflamak için deklanşöre basmaktan yorulacaksınız.Çadır konaklamalı olan turumuzda bol oksijenli, eğlenceli bir hafta sonu geçireceksiniz.

 

 

1. GÜN: Cumartesi sabahı İstanbul’dan hareket ediyoruz. Saat 13-13:30 gibi Yedigöller milli parkına varıp öğle yemeğimizi yiyoruz. Yemekten sonra rehber eşliğinde çadırlarımızı kuruyoruz. Çadırlarımızı kurduktan sonra akşam yemeğine kadar serbest program. Ateş başında keyifli bir akşamdan sonra çadırlarımıza çekilip doğanın sessizliği ile baş başa rahat bir uyku…

2. GÜN: Sabah saat 09:00 da göllerde yürüyüşe çıkıyoruz. Sırasıyla göllerin kenarında  yapacağımız uzun bir yürüyüşten sonra Milli park çıkışında Yedi gölleri kuşbakışı görebileceğimiz Seyirtepe’devereceğimiz bir mola ile turumuzu bitirip Saat 14:00  civarı  bölgeden ayrılıp İstanbul’a dönmek için hareket ediyoruz

Hareket Yer ve Saatleri

06:30 İNCİRLİ BOYNER MAĞAZASI ÖNÜ 

06:45 MECİDİYEKÖY LİKÖR FABRİKASI ÖNÜ 

07:00 KADIKÖY EVLENDİRME DAİRESİ ÖNÜ

07:15 E-5 BOSTANCI SAPAĞI DURAĞI 

Araçlar

Minibüs veya Midibüs 
Ulaşımda 16 veya 26 kişilik araçlar kullanmaktayız. Araçlarımız yatar koltuklu ve klimalıdır. 

Kapalı grup oluşturacaksanız grup sayınızın araçlarımızın koltuk kapasitesi olan 16 ve 26 sayıları veya katları şeklinde olmasına özen gösteriniz.

 

Cumartesi

Kahvaltı: (Araçta) Poğaça, meyve suyu

Öğle yemeği: Salam , kaşar peynir, beyaz peynir, zeytin ezmesi,  domates, salatalık, meşrubat, meyve suyu…

Akşam: Tavuk, köfte, helva, salata, meşrubat, meyve suyu, şarap

 

Pazar

Kahvaltı: Beyaz peynir, Kaşar peynir, zeytin, bal, çay, kahve…

Öğle yemeği Salam, sosis, domates, salatalık, biber, meyve, meyve suyu 
Vejetaryen katılımcıların önceden bilgi vermesi gerekmektedir.

Konaklanacak yerler milli parklar tarafından belirlenmiştir. Nazlı göl çadırlarımızı kurmak için tercih ettiğimiz bölgedir.

Yanınızda Getirmeniz Gereken Malzemeler:

Bilekleri saran yürüyüş botu giyin. Sert ve tırtıklı taban tercih edilmelidir. Topuklu, kösele ve düz tabanlı ayakkabı giymeyin. 
Hafif, kolay kuruyan, rahat ve dar olmayan giysiler giyin. Jean pantolon giymeyin.

Yedek ayakkabı, çamaşır ve mevsime göre yedek giyim eşyası
Yağmurluk veya panço 
Küçük bir sırt çantası (kumanya, su ve kişisel ihtiyaçlarınızı karşılamak için) 

Mevsime göre çakı, fener, gözlük, şapka, bere, eldiven, güneş kremi vs... 

Yeterli miktarda su ve kullandığınız özel bir ilaç varsa mutlaka yanınızda bulundurunuz.

Kamp malzemeleri PİRPİLA tarafından ücretsiz olarak temin edilmektedirUyku tulumu gibi kişisel malzemeleriniz varsa ve PİRPİLA standartlarına uygunsa yanınızda getirmenizi tavsiye ederiz. Lütfen yanınıza alacağınız malzemelerle ilgili  PİRPİLA’dan bilgi alınız.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

“1618 nolu yasa: İçinde ulaştırma, konaklama, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence  gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TURSAB üyesi Seyahat Acentaları yapabilir. Dernekler, vakıflar, klüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar Acentalar olmaksızın tur ve yukarıdaki faaliyetleri düzenleyemez. Lütfen gezinizin Türsab üyesi Acentalar ile yapıldığına emin olunuz. Hukuk devleti vatandaşların duyarlılığı ile işler.”

 

Turumuza rezarvasyon için;
  • İletişim sayfamızdan bize ulaşabilir,
  • Ya da aşağıdaki formu doldurarak bize ulaştırabilirsiniz.
Lütfen dikkat! internet üzerinden yapacağınız başvurularda rezarvasyonunuzun geçerliliği için sorumlularımızla birebir iletişim zorunludur.