Altınpınar-Karamandere Geçişi

Bu turumuz için henüz planlanmış bir tarih yok!
TUR FİYATI: 45
Bu parkurda hem yeşilin bin bir tonunu göreceğiz, hem dere geçişi yapacağız ve en sonunda da tertemiz masmavi bir denize ulaşacağız.

PROGRAM:

İstanbul’dan ayrıldıktan sonra yaklaşık 2 saatlik bir yol kat edeceğiz. Sabah Kahvaltımızı Çatalca’da bir köy kahvesinde yanımızda getirdiklerimizle yapacağız. Mola sonrası yürüyüşümüzün başlangıç noktası Altınpınar’a doğru yola çıkıyoruz. Altınpınar’dan başlayan yürüyüşümüz Karamendere köyünde bitecektir. Öğle yemeği için Karamandere köyünde bir köy kahvesinde mola vereceğiz. Ardından aracımıza binerek Karadeniz’e doğru yola çıkacağız. Yürüyüşümüz Karadeniz sahilde sona erecek ardından İstanbul’a dönüş yolculuğumuz başlayacak.
 

ULAŞIM:

06:30 Kartal Köprüsü
06:35 Maltepe Köprüsü
06:40 Bostancı Köprüsü
06:50 Kadıköy Evlendirme
07:15 Mecdiyeköy Aslı Börek Önü
07:20 Cevizlibağ
07:25 İncirli ömür restaurant önü
07:35 Avcılar pelikan avm önü
07:40 Beylikdüzü Marmara park durağı
 

Araçlar:

Minibüs veya Midibüs 
Ulaşımda 16 veya 26 kişilik araçlar kullanmaktayız. Araçlarımız yatar koltuklu ve klimalıdır. 

Kapalı grup oluşturacaksanız grup sayınızın araçlarımızın koltuk kapasitesi olan 16 ve 26 sayıları veya katları şeklinde olmasına özen gösteriniz.

ÖNEMLİ NOTLAR:

**Yürüyüş sırasında kumanya, su ve kişisel ihtiyaçlarınızı taşımak için en az 25 lt’lik bir sırt çantası bulundurun.

**Hafif, kolay kuruyan, rahat ve dar olmayan giysiler giyin. Jean pantolon giymeyin. Bilekleri saran, sert ve tırtıklı tabana sahip, su geçirmeyen yürüyüş botu giyin. Topuklu, kösele ve düz tabanlı ayakkabı giymeyin.

**Yürüyüş esnasında min. 2lt su bulundurmalısınız. Mümkünse en az 0.5lt’lik bir termosunuz olmalı. Çantanıza yürüyüş esnasında atıştırmak için kuruyemiş alabilirsiniz. 

**Yürüyüş sonrasında üstünüzü değiştirmek için yanınıza mutlaka yedek giyecekler alın. (Ayakkabı, çorap, pantolon vb.) Bu malzemeleri yürüyüş esnasında yanımıza almayıp araçta bırakacağız.

**Kullandığınız ilaçlar varsa yanınıza alınız ve bu konuda rehbere bilgi veriniz.

**Sabah kahvaltıda ve de öğlen yiyeceğimiz yiyecekleri yanımızda getiriyoruz. Sabah kahvaltısını Çatalca'da çay eşliğinde yapacağız...

KATILIMCIDA OLMASI GEREKENLER
- Küçük Sırt Çantası
- Termos
- Kafa Lambası 
- Tozluk
- Baton
- Düdük
- Eldiven & Bere & Şapka
- Güneş Gözlüğü
- Cilt için koruyucu krem

Kayıt ve iptaller için 29.05.2015 saat 12:00’e kadar iletişime geçmenizi rica ederiz. Zamanında iptallerini gerçekleştirmeyen katılımcı arkadaşlarımızın, diğer katılımcıları ve bizleri mağdur etmemek adına faaliyet ücretini ödemek durumunda kalacaklardır.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Yukarıda duyurusu yapılan, 1618 sayılı yasa kapsamına giren faaliyetlerimiz Tursab; A Gurubu 5687 sayılı Seyahat Acentesi İşletme Belgesi sahibi UYKU TULUMU TURİZM LTD.ŞTİ tarafından yapılmaktadır.

Turumuza rezarvasyon için;
  • İletişim sayfamızdan bize ulaşabilir,
  • Ya da aşağıdaki formu doldurarak bize ulaştırabilirsiniz.
Lütfen dikkat! internet üzerinden yapacağınız başvurularda rezarvasyonunuzun geçerliliği için sorumlularımızla birebir iletişim zorunludur.