Yedigöller (Günübirlik)

Bu turumuz için henüz planlanmış bir tarih yok!
TUR FİYATI: 95 TL
Dört mevsim yeşilin her tonunu görebileceğiniz doğa harikası bir bölgedir Yedigöller. Milli parkın içinde bulunan yedi adet göl büyük bir deprem sonrasında meydana gelen heyelan ile oluşmuş. Fotoğraf çekmek için ideal bir bölge....

TUR HAKKINDA:

Bolu il sınırları içerisinde bulunan Yedigöller kayan kütlelerin, vadilerin  önünü kapatması ile oluşmuş  7 adet gölden oluşmaktadır.  Sazlıgöl, İncegöl, Küçükgöl, Deringöl, Büyükgöl, Kurugöl ve Seringöl isimleri ile bilinen göller bölgesi, her mevsim ayrı bir güzelliktedir. Sessiz ve sakin tabiatı, güzel manzaraları, farklı arazi şekilleri, şelaleleri, yürüyüş yolları, çeşitli cins ve türde bitki ve ağaçlarla süslü çevresiyle  mükemmel bir piknik, dinlenme, sakinlik, ferahlık, fotoğraf çekme, spor yapma, kamp çadır kurma yeri olan Yedigöller'e  sürekli turlar, geziler düzenlenmektedir.

PROGRAM:

10 Kasım gece yarısı yola çıkıyoruz. Bolu’da alacağımız sabah kahvaltısı sonrası orman ve dağ yollarından ilerleyerek Yedigöller’e ulaşacağız. Gölleri dolaşıp çevrede yapacağımız yürüyüşler sonrasında, ilerleyen saatlerde geri dönüşe geçeceğiz. Öğlen yemeği için mangalımız elbette yanacak ve yemeğimizi Yedigöller’de yiyeceğiz… Sonrası İstanbul’a geri dönüş...

ULAŞIM:

İncirli Boyner Mağazası Önü

Mecidiyeköy Likör Fabrikası Önü

Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

E-5, Göztepe, Kozyatağı, Bostancı, Maltepe, Kartal, Pendik, Tuzla.

Araçlar:

Minibüs veya Midibüs 
Ulaşımda 16 veya 26 kişilik araçlar kullanmaktayız. Araçlarımız yatar koltuklu ve klimalıdır. 

Kapalı grup oluşturacaksanız grup sayınızın araçlarımızın koltuk kapasitesi olan 16 ve 26 sayıları veya katları şeklinde olmasına özen gösteriniz.

Tura dahil olanlar: Ulaşım, Kahvaltı, öğlen yemeği, rehberlik ve sigorta

Tura dahil olmayanlar: Molalarda alınacak yemek ve içecekler…

ÖNEMLİ NOTLAR:

Bilekleri saran yürüyüş botu giyin. Sert ve tırtıklı taban tercih edilmelidir. Topuklu, kösele ve düz tabanlı ayakkabı giymeyin. 

Hafif, kolay kuruyan, rahat ve dar olmayan giysiler giyin. Jean pantolon giymeyin.

Yedek ayakkabı, çamaşır ve mevsime göre yedek giyim eşyası

Yağmurluk veya panço 

Küçük bir sırt çantası (kumanya, su ve kişisel ihtiyaçlarınızı karşılamak için) 

Mevsime göre çakı, fener, gözlük, şapka, bere, eldiven, güneş kremi vs... 

Yeterli miktarda su ve kullandığınız özel bir ilaç varsa mutlaka yanınızda bulundurunuz.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1618 nolu yasa: İçinde ulaştırma, konaklama, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence  gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TURSAB üyesi Seyahat Acentaları yapabilir. Dernekler, vakıflar, kulüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar Acentalar olmaksızın tur ve yukarıdaki faaliyetleri düzenleyemez. Lütfen gezinizin Türsab üyesi Acentalar ile yapıldığına emin olunuz. Hukuk devleti vatandaşların duyarlılığı ile işler.

Turumuza rezarvasyon için;
  • İletişim sayfamızdan bize ulaşabilir,
  • Ya da aşağıdaki formu doldurarak bize ulaştırabilirsiniz.
Lütfen dikkat! internet üzerinden yapacağınız başvurularda rezarvasyonunuzun geçerliliği için sorumlularımızla birebir iletişim zorunludur.

Düzenlenen Turlarımız