Abant Gölü

Bu turumuz için henüz planlanmış bir tarih yok!
TUR FİYATI: 80 TL
Abant dört mevsim ayrı güzellikler sunan, temiz havası ile özellikle doğa tutkunlarının vazgeçemediği bir doğa harikasıdır. Abant, özellikle şehirlerin karmaşasından sıkılıp kaçmak isteyenler için muhteşem bir tatil yöresi...

TUR HAKKINDA:

Abant dört mevsim ayrı güzellikler sunan, temiz havası ile özellikle doğa tutkunlarının vazgeçemediği bir doğa harikasıdır. Abant, özellikle şehirlerin karmaşasından sıkılıp kaçmak isteyenler için muhteşem bir tatil yöresi...

Abant gölü, Bolu Mudurnu sınırında kalan 1300 metre yükseklikteki bir çöküntü gölüdür. 125 hektarı bulan genişçe bir alana sahiptir. Özellikle kış aylarındaki görüntüsü birçok kişiyi cezbedecek niteliktedir. Abant civarında ve göl kıyısında iki büyük otel ve birçok gazino, cafe, dinlenme yeri vardır. Abant gölü çevresinde kızak, fayton, bisiklet ve şişme botlarla kayak etkinlikleri yapılmaktadır. İsteyen katılımcılar Abant gölü etrafında faytona binebilir, karda bot ile kayma keyfini yaşayıp eğlenceli bir Abant turu geçirebilirler. 

Abant Gölü, kış aylarında çeşitli aktivitelerin yapıldığı bir cazibe merkezi olmaktadır. Abant gölü ve ormanlık alanları müthiş bir manzaraya sahip olup, büyüleyici görüntüler yaratmaktadır. Gezimiz Abant gölü çevresinde keyif alacağınız bir yürüyüşün ardından, açık alanda yapılan barbekünün eşsiz lezzetine varacağınız günübirlik bir turdur. 

PROGRAM:

Sabah saat 06:30 da İstanbul’dan hareket ediyoruz. Kahvaltımızı yol üzerindeki tesiste yapıyoruz. Yolculuğumuz hareket saatimizden itibaren yaklaşık 3-3,5 saat sürmektedir. Abant gölü milli parkı sınırları içerisine girdiğimiz andan itibaren bol oksijenli bir gün bizi bekliyor olacak. Rehberlerimiz eşliğinde yapacağımız yürüyüşün ardından karnımızı doyuracağımız Mangal sefası bizi bekliyor. Yemeğin ardından köylü pazarında Doğal köy ürünleri alışverişi için zaman ayıracağız. Vereceğimiz serbest zamanın ardından aracımıza binerek İstanbul'a hareket edeceğiz.

YEMEK:

Sabah Kahvaltısı: Özel hazırlanmış soğuk sandviç, meyve suyu.

Yemek: Genelde açık ateşte sucuk barbekü verilir. Yanında biber, domates, meyve suyu, ikram edilir. Servisimiz doyurucudur. 
Vejetaryen katılımcıların önceden bilgi vermesi gerekmektedir.

ULAŞIM:

Hareket Yer ve Saatleri:

06:30  İncirli Boyner Mağazası Önü 

06:45  Mecidiyeköy Likör Fabrikası Önü 

07:00  Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

07:15  E-5 Bostancı Sapağı Durağı 

Araçlar:

Minibüs veya Midibüs 
Ulaşımda 16 veya 26 kişilik araçlar kullanmaktayız. Araçlarımız yatar koltuklu ve klimalıdır. 

Kapalı grup oluşturacaksanız grup sayınızın araçlarımızın koltuk kapasitesi olan 16 ve 26 sayıları veya katları şeklinde olmasına özen gösteriniz.

ÖNEMLİ NOTLAR:

Bilekleri saran yürüyüş botu giyin. Sert ve tırtıklı taban tercih edilmelidir. Topuklu, kösele ve düz tabanlı ayakkabı giymeyin. 

Hafif, kolay kuruyan, rahat ve dar olmayan giysiler giyin. Jean pantolon giymeyin.

Yedek ayakkabı, çamaşır ve mevsime göre yedek giyim eşyası

Yağmurluk veya panço 

Küçük bir sırt çantası (kumanya, su ve kişisel ihtiyaçlarınızı karşılamak için) 

Mevsime göre çakı, fener, gözlük, şapka, bere, eldiven, güneş kremi vs... 

Yeterli miktarda su ve kullandığınız özel bir ilaç varsa mutlaka yanınızda bulundurunuz.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1618 NOLU YASA:

İçinde ulaştırma, konaklama, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence  gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TURSAB üyesi Seyahat Acentaları yapabilir. Dernekler, vakıflar, kulüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar Acentalar olmaksızın tur ve yukarıdaki faaliyetleri düzenleyemez. Lütfen gezinizin Türsab üyesi Acentalar ile yapıldığına emin olunuz. Hukuk devleti vatandaşların duyarlılığı ile işler.

 

Turumuza rezarvasyon için;
  • İletişim sayfamızdan bize ulaşabilir,
  • Ya da aşağıdaki formu doldurarak bize ulaştırabilirsiniz.
Lütfen dikkat! internet üzerinden yapacağınız başvurularda rezarvasyonunuzun geçerliliği için sorumlularımızla birebir iletişim zorunludur.

Düzenlenen Turlarımız