Sünnet Gölü

Bu turumuz için henüz planlanmış bir tarih yok!
TUR FİYATI: 85 TL
Sünnet Gölü dar ve derin bir vadinin heyelan sonucu tıkanmasıyla oluşmuştur. Gölün dibinden ve küçük bir ırmaktan beslenmektedir.

Sünnet Gölü, 1020 m yükseklikte 18-75 hektar büyüklüğündedir. Göl etrafında, karaçam, kızılcık, dağ nanesi kabalak yaprağı, dağ fındığı ve böğürtleni yetişmektedir

Eşsiz manzarası ve tüm özellikleriyle hem fizyolojik hem de psikolojik terapi merkezi ünvanını fazlasıyla hak ediyor.  Yürüyüşünüz sırasında genç ve yüzlerce yıllık çam ağaçlarıyla birlikte göle akseden mavi, türkuaz ve yeşilin onlarca tonunu görüp heyecanlanmamak elde değil. Bol ve doğal oksijenin sizde yarattığı etkiyi hemen fark ediyor ve yer çekiminin azaldığı hissine kapılıyorsunuz.
İnsanı ister istemez , "tatil mutluluğumu sevdiklerim ve dostlarımla paylaşmak için buraya neden daha önce gelmedim" diye düşündürüyor.

Saat 06:30 da İstanbul’dan ayrılıyoruz. Soğuk sandviç ve meyve suyundan oluşan kahvaltımızı araçta yapıyoruz. Yaklaşık 4 saat sürecek yolculuğumuz sırasında yol üzerindeki bir tesiste çay molası vereceğiz. 11.30 gibi göl kıyısına ulaşmış oluruz. Göl etrafında küçük bir gezi ardından Sünnet gölü doğal yaşam tesisinin önünde, göl kenarında mangal yakıp öğle yemeğimizi yiyoruz. Yemekten sonra 2 veya 3 saatlik çevre gezisi yapıp İstanbul’a dönüşe geçiyoruz.

Hareket Yer ve Saatleri

06:30 İNCİRLİ BOYNER MAĞAZASI ÖNÜ 

06:45 MECİDİYEKÖY LİKÖR FABRİKASI ÖNÜ 

07:00 KADIKÖY EVLENDİRME DAİRESİ ÖNÜ

07:15 E-5 BOSTANCI SAPAĞI DURAĞI 

Araçlar

Minibüs veya Midibüs 
Ulaşımda 16 veya 26 kişilik araçlar kullanmaktayız. Araçlarımız yatar koltuklu ve klimalıdır. 

Kapalı grup oluşturacaksanız grup sayınızın araçlarımızın koltuk kapasitesi olan 16 ve 26 sayıları veya katları şeklinde olmasına özen gösteriniz.

Kahvaltı:

Soğuk Sandviç ve meyve suyundan oluşmaktadır

Öğle yemeği:

Genelde açık ateşte sucuk barbekü verilir. Yanında biber, domates, helva, meyve, meyve suyu, ikram edilir. Servisimiz doyurucudur. 
Vejetaryen katılımcıların önceden bilgi vermesi gerekmektedir.

Yanınızda Getirmeniz Gereken Malzemeler:

Bilekleri saran yürüyüş botu giyin. Sert ve tırtıklı taban tercih edilmelidir. Topuklu, kösele ve düz tabanlı ayakkabı giymeyin. 
Hafif, kolay kuruyan, rahat ve dar olmayan giysiler giyin. Jean pantolon giymeyin.

Yedek ayakkabı, çamaşır ve mevsime göre yedek giyim eşyası
Yağmurluk veya panço 
Küçük bir sırt çantası (kumanya, su ve kişisel ihtiyaçlarınızı karşılamak için) 

Mevsime göre çakı, fener, gözlük, şapka, bere, eldiven, güneş kremi vs... 
Yeterli miktarda su ve kullandığınız özel bir ilaç varsa mutlaka yanınızda bulundurunuz.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1618 nolu yasa: İçinde ulaştırma, konaklama, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence  gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TURSAB üyesi Seyahat Acentaları yapabilir. Dernekler, vakıflar, klüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar Acentalar olmaksızın tur ve yukarıdaki faaliyetleri düzenleyemez. Lütfen gezinizin Türsab üyesi Acentalar ile yapıldığına emin olunuz. Hukuk devleti vatandaşların duyarlılığı ile işler.

Turumuza rezarvasyon için;
  • İletişim sayfamızdan bize ulaşabilir,
  • Ya da aşağıdaki formu doldurarak bize ulaştırabilirsiniz.
Lütfen dikkat! internet üzerinden yapacağınız başvurularda rezarvasyonunuzun geçerliliği için sorumlularımızla birebir iletişim zorunludur.