Kanlıçay

Bu turumuz için henüz planlanmış bir tarih yok!
TUR FİYATI: 75 TL
Doğanın tüm nimetlerinden faydalanırken bir yandan da doğa ile keyifli bir mücadeleye girecek, yazın en sıcak günlerinden birini, sizi gizleyen kanyonun gölgesinde ve sürekli olarak üzerinizi örten ormanın himayesinde serin geçireceksiniz.

Kanlıçay Sakaryanın Karapürçek ilçesine bağlı bir köy. Soğuk suyu ve bol şelalesi olan bir dere. İçerisindeki şelaleler görülmeye değer. Havaların ısınmasıyla birlikte bunalanlar için serinleyeceğiniz ve doğayla kucaklaşacağınız bir aktivite. Doğa sporlarının en hafif ve en keyifli dalı olan trekking aktivitesi ile doğal güzelliklerin en yoğun şekilde kaynaştığı kanyon parkurunu birleştirdiğimizbir faaliyet. Sportif yürüyüş aktivitesini doğa ile birleştirerek günün sonunda, derenin soğuk suyunun da etkisi ile dinç bir vücut ve zihinle evinize dönebilirsiniz. 

Yoğun bitki örtüsünün yamaçlardan ve tepelerden sıçrayarak kanyonu oluşturan duvarları, kayaları, taşları hatta bastığınız kanyon tabanını bile yeşillendirdiği bu büyülü parkuru keşfetmek için İstanbul’dan üç saatlik araç yolculuğuna katlanmak yetiyor. 

Turumuza rezarvasyon için;
  • İletişim sayfamızdan bize ulaşabilir,
  • Ya da aşağıdaki formu doldurarak bize ulaştırabilirsiniz.
Lütfen dikkat! internet üzerinden yapacağınız başvurularda rezarvasyonunuzun geçerliliği için sorumlularımızla birebir iletişim zorunludur.