Cehennem Şelaleleri

Bu turumuz için henüz planlanmış bir tarih yok!
TUR FİYATI: 40 TL
Cehennem Şelaleleri adını sarp kayalık ve kanyonlar arasında çağıldayan sulardan alıyor. Bir şelalenin görselimize ve ruhumuza hitap etmesi için ona çıplak gözle bakmak gerekir

TUR HAKKINDA:

Istranca ormanlarının kıyısında bulunan Vize, su kaynakları açısından zengin bir ilçe. Doğal güzellikleri açısından bakir olan bölge bir çok saklı güzelliği de içerisinde barındırıyor. Şelalelerin düştüğü dere, İstanbulun su kaynaklarından biri olan Terkos  gölüne dökülen Papuç dereyi besleyen Kerevizdere üzerinde.

PROGRAM:

Yolculuğumuza; hareket saatlerine göre ilgili duraklardan misafirlerimizi alarak başlıyoruz.  Saray' da kısa bir çay molası verdikten sonra, aracımıza binip yürüyüşümüze başlayacağımız bölgeye doğru yola cıkıyoruz. Bölge kış aylarında ayrı bir güzelliğe bürünür ve fotoğraf çekmek isteyenler için harika bir manzara oluşturuyor. Tabi şelalaleleri fotoğraflamak ayrı bir keyif. 

ULAŞIM:

Hareket Yer ve Saatleri:

06:30  Kadıköy evlendirme dairesi önü

06:45  Mecidiyeköy aslı börek önü

07:00  Cevizlibağ

07:15  İncirli ömür restaurant önü

07:30 Avcılar pelikan avm önü

Araçlar:

Minibüs veya Midibüs 
Ulaşımda 16 veya 26 kişilik araçlar kullanmaktayız. Araçlarımız yatar koltuklu ve klimalıdır. 

Kapalı grup oluşturacaksanız grup sayınızın araçlarımızın koltuk kapasitesi olan 16 ve 26 sayıları veya katları şeklinde olmasına özen gösteriniz.

ÖNEMLİ NOTLAR:

Bilekleri saran yürüyüş botu giyin. Sert ve tırtıklı taban tercih edilmelidir. Topuklu, kösele ve düz tabanlı ayakkabı giymeyin. 

Hafif, kolay kuruyan, rahat ve dar olmayan giysiler giyin. Jean pantolon giymeyin.

Yedek ayakkabı, çamaşır ve mevsime göre yedek giyim eşyası

Yağmurluk veya panço 

Küçük bir sırt çantası (kumanya, su ve kişisel ihtiyaçlarınızı karşılamak için) 

Mevsime göre çakı, fener, gözlük, şapka, bere, eldiven, güneş kremi vs... 

Yeterli miktarda su ve kullandığınız özel bir ilaç varsa mutlaka yanınızda bulundurunuz.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Yukarıda duyurusu yapılan, 1618 sayılı yasa kapsamına giren faaliyetlerimiz Tursab; A Gurubu 5687 sayılı Seyahat Acentesi İşletme Belgesi sahibi UYKU TULUMU TURİZM LTD.ŞTİ tarafından yapılmaktadır.

Turumuza rezarvasyon için;
  • İletişim sayfamızdan bize ulaşabilir,
  • Ya da aşağıdaki formu doldurarak bize ulaştırabilirsiniz.
Lütfen dikkat! internet üzerinden yapacağınız başvurularda rezarvasyonunuzun geçerliliği için sorumlularımızla birebir iletişim zorunludur.