Kartalkaya Kayak Turu

Bu turumuz için henüz planlanmış bir tarih yok!
TUR FİYATI: 310+KDV

Kartalkaya, Bolu ilinin doğu tarafında Köroğlu Dağları'nda Türkiye'nin sayılı kayak merkezlerindendir. Sayılı otelleri her kış kayakseverleri  ağırlamaktadır. Oteller 2000 m. yükseklikte olup zirve yaklaşık 2200 metredir.  Zirve kayalık fakat  alpin çayırlarla kaplıdır. Kış mevsiminde kar kalınlığı zaman zaman 3 metreyi buluyor. Manzara sadece dev çam ağaçlarıyla sınırlı değil Bolu dağlarını ve Köroğlu dağları rahatlıkla görülebilir. Eteklerinde yaylalar bulunmaktadır. Yazın, doğa yürüyüşü gibi aktiviteler de yapılmakta. 

1.GÜN : Cumayı  Cumartesiye bağlayan gece  03:30 İstanbul’dan hareket ediyoruz. Bolu’ da yapılan erken bir kahvaltı sonrası Kartalkaya’ya doğru devam ediyoruz. Pistler ve Kartalkaya  hakkında bilgilendirildikten sonra , tüm gün kayak yapmak üzere pistlere yöneliyoruz. 17:00’de aracımızda buluşup , Gerede ‘de ki Otelimize gideceğiz.Odalarımıza yerleştikten sonra  akşam yemeğinden önce otelin sauna,hamam ve havuzunu kullanabilir veya odamızda istirahat edebiliriz.

2.GÜN : Sabah açıkbüfe kahvaltı sonrası  pistlere dogru yola cıkıp karlarda suzulmeye devam edecegiz … aksam 17:00 gibi araclarımızda bulusup İstanbul’a dogru donuse gececegiz. 21:30-22:00 gibi İstanbul’da olmayı planlıyoruz..

Hizmete dahil olanlar : 

Ulaşım , Konaklama (Yarım Pansiyon), Skipass, Rehberlik

Hizmete dahil olmayanlar :

Kayak malzemeleri,Kayak Giysileri,Öğle Yemekleri ,İçecekler

Turumuza rezarvasyon için;
  • İletişim sayfamızdan bize ulaşabilir,
  • Ya da aşağıdaki formu doldurarak bize ulaştırabilirsiniz.
Lütfen dikkat! internet üzerinden yapacağınız başvurularda rezarvasyonunuzun geçerliliği için sorumlularımızla birebir iletişim zorunludur.