Ballıkayalar Kanyon Geçişi ve Kaya Tırmanış Eğitimi

Bu eğitimimiz için henüz planlanmış bir tarih yok!
EĞİTİM FİYATI: 180 TL
Ballkıyalar hem yapısı hem de yoğun insan yerleşiminin bulunduğu bölgelere yakınlığı açısından Kaya tırmanışı ve trekking yapmak için oldukça uygun bir bölgedir.

Hafta içi ofis hayatı, hafta sonu dinlenceleri şeklinde süregelen hayatının durağanlığı, tekdüzeliği canınıza tak ettiyse ve heyecan arayışına çoktan başladıysanız macera, doğal güzellikler, adrenalin, gezi, heyecan… daha nicelerinin daha fazlasını aynı anda yaşayacağınız anları hayal etmeye başlamalısınız.

Kocaeli’nin Gebze ilçesi sınırları içerisinde bulunan Ballıkayalar 1995 tarihinde tabiat parkı olarak tescil edilmiştir.Hem yapısı hem de yoğun insan yerleşiminin bulunduğu bölgelere yakınlığı açısından  Kaya tırmanışı ve trekking  yapmak için oldukça uygun bir bölgedir.Ballıkayalar vadisi  kireç taşlarının erimesi sonucu gelişen özgün yer şekilleri ile bir karstik boğaz olup, 1. ve 3. Derece doğal sit konumundadır.

Sabah saat 08:00 da İstanbul’dan hareket ediyoruz. Bölgede alternatif  birkaç yürüyüş rotası var isteğe göre yürüyüş zorlaştırılabilir. Bu turdaki rotamızda;  kanyonun içerisinden yürüyerek kanyon çıkışına kadar geliyoruz. Şelalenin olduğu yerde kanyondan çıkıyoruz. Kısa bir yürüyüşten sonra eğitim bölgesine geliyoruz. Burada bizi bekleyen eğitmenlerimizin vereceği temel kaya tırmanış eğitiminden sonra uygulama eğitimi başlıyor.

Eğitimimize rezarvasyon için;
  • İletişim sayfamızdan bize ulaşabilir,
  • Ya da aşağıdaki formu doldurarak bize ulaştırabilirsiniz.
Lütfen dikkat! internet üzerinden yapacağınız başvurularda rezarvasyonunuzun geçerliliği için sorumlularımızla birebir iletişim zorunludur.